Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Gumińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540716

98,50 m2 4 Pokoje 19 086,29 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2023  
1 880 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541462

42,20 m2 2 Pokoje 8 056,87 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1965  
340 000,00 PLN szczegóły
ks. Józefa Niedzieli

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540710

40,94 m2 2 Pokoje 8 060,58 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1905  
330 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540751

57,20 m2 3 Pokoje 16 503,50 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1975  
944 000,00 PLN szczegóły
Bernardyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540703

49,20 m2 2 Pokoje 19 308,94 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
950 000,00 PLN szczegóły
Różana

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540706

926 m2   307,78 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Gościniec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540697

64,60 m2 2 Pokoje 11 300,31 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
730 000,00 PLN szczegóły
Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541155

9 259 m2   452,53 PLN/m2
     
4 190 000,00 PLN szczegóły
prof. Janusza Groszkowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540847

207 m2 5 pokoi 9 637,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 800 m2
1 995 000,00 PLN szczegóły
Legionów Polskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540689

60,20 m2 3 Pokoje 5 714,29 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
344 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540685

240 m2 6 pokoi 25 625,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2003  
6 150 000,00 PLN szczegóły
Trojany

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540712

10 262 m2   249,00 PLN/m2
     
2 555 238,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: