Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540748

9 876 m2   202,51 PLN/m2
     
2 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542655

196,80 m2 7 pokoi 8 379,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 851 m2
1 649 000,00 PLN szczegóły
Rokietnicka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541009

110 m2 4 Pokoje 8 636,36 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022 Działka 450 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540833

81,30 m2 4 Pokoje 14 206,64 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1984  
1 155 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Kosińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540803

48,13 m2 2 Pokoje 11 822,15 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1954  
569 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Śląskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540735

52 m2 2 Pokoje 69,23 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2020  
3 600,00 PLN szczegóły
Kajakowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541435

54,20 m2 2 Pokoje 11 715,87 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1952  
635 000,00 PLN szczegóły
Saperska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540756

35 m2 2 Pokoje 14 857,14 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2012  
520 000,00 PLN szczegóły
Malinowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540727

151,36 m2 6 pokoi 12 222,52 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 882 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Ogórka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545064

83,78 m2 3 Pokoje 5 836,72 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
489 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964541116

162 m2 2 Pokoje 20,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1920  
3 240,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540726

3 081 m2   161,96 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: