Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546870

3 979 m2   74,89 PLN/m2
     
298 000,00 PLN szczegóły
Nowomyśliwska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546843

382 m2   314,14 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543453

640 m2   3 109,38 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
1 990 000,00 PLN szczegóły
gen. Tadeusza Pełczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545489

49,84 m2 2 Pokoje 21 869,98 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2018  
1 090 000,00 PLN szczegóły
Wałbrzyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546887

63,90 m2 3 Pokoje 14 538,34 PLN/m2
Piętro 5 z (11) Rok budowy 1979  
929 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532846

27,03 m2 1 pokoi 22 937,48 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2027  
620 000,00 PLN szczegóły
Bosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544708

66,64 m2 3 Pokoje 12 530,01 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2018  
835 000,00 PLN szczegóły
Zofii Nałkowskiej

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546317

409 m2 4 Pokoje 1 217,60 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1980  
498 000,00 PLN szczegóły
Marii Dąbrowskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543282

56,80 m2 3 Pokoje 12 992,96 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 1976  
738 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546893

1 140 m2   183,33 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Mikołajczyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545710

121,85 m2 5 pokoi 14 353,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 2 130 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545663

420 m2 5 pokoi 2 619,05 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 2 000 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: