Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Sokratesa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544266

53,01 m2 2 Pokoje 18 015,47 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2012  
955 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544345

80 m2 3 Pokoje 14 987,50 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2020  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Zagójska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544257

23,17 m2 1 pokoi 21 104,88 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1966  
489 000,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544260

800 m2 35 pokoi 3 188,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1902 Działka 604 m2
2 550 000,00 PLN szczegóły
Na Błonie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544247

55,57 m2 3 Pokoje 15 206,05 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1976  
845 000,00 PLN szczegóły
Zamorska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550512

549 m2   798,47 PLN/m2
     
438 360,00 PLN szczegóły
Olimpijska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544233

94 m2 4 Pokoje 9 521,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2006  
895 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545016

1 507 m2   152,20 PLN/m2
     
229 360,00 PLN szczegóły
Kresowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544231

4 922 m2   550,00 PLN/m2
     
2 707 100,00 PLN szczegóły
Syta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544240

106,50 m2 3 Pokoje 11 924,88 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
1 270 000,00 PLN szczegóły
Polna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544227

43,30 m2 2 Pokoje 57,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
2 500,00 PLN szczegóły
Wronia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544222

85,42 m2 4 Pokoje 23 402,01 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2013  
1 999 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: