Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544322

1 678,33 m2   88,78 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544323

108,67 m2 4 Pokoje 4 969,17 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 1 242 m2
540 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544320

39 m2 2 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1960  
3 900,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544319

1 678 m2   113,23 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546152

700 m2 8 pokoi 2 285,71 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2005  
1 600 000,00 PLN szczegóły
Storczykowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544340

1 208 m2   923,01 PLN/m2
     
1 115 000,00 PLN szczegóły
Storczykowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544331

80 m2 3 Pokoje 13 937,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 1 208 m2
1 115 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544302

815 m2 25 pokoi 12 268,71 PLN/m2
Piętro z (5) Rok budowy 2008 Działka 570 m2
9 999 000,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548499

85 m2 3 Pokoje 49 411,76 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2009  
4 200 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544316

10 458 m2   908,40 PLN/m2
     
9 500 000,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544285

52,65 m2 2 Pokoje 28 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2020  
1 474 200,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547726

104 m2 4 Pokoje 4 798,08 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: