Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544083

240 m2 5 pokoi 8 750,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 600 m2
2 100 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544065

100 m2 4 Pokoje 9 900,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1935  
990 000,00 PLN szczegóły
Wąska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544062

2 552 m2   550,00 PLN/m2
     
1 403 600,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964544058

87 m2 6 pokoi 67,82 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
5 900,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544056

801 m2   486,89 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544921

68,90 m2 3 Pokoje 11 601,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 311 m2
799 360,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544055

58,20 m2 3 Pokoje 4 123,71 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
240 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544057

5 114 m2   1 642,55 PLN/m2
     
8 400 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544050

57,97 m2 3 Pokoje 14 990,51 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
869 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544048

59 m2 2 Pokoje 27 118,64 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1913  
1 600 000,00 PLN szczegóły
Żwirki i Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544047

46,76 m2 2 Pokoje 5 346,45 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
250 000,00 PLN szczegóły
św. Bonifacego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544044

96,70 m2 5 pokoi 19 544,98 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2000  
1 890 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: