Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544349

200 600 m2   47,36 PLN/m2
     
9 499 999,00 PLN szczegóły
Tamka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544353

76,55 m2 3 Pokoje 24 689,75 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1937  
1 890 000,00 PLN szczegóły
Wielkopolska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546268

131,43 m2 5 pokoi 7 230,92 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 667 m2
950 360,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964544374

423 m2 30 pokoi 4 609,93 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 144 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Igańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544732

72 m2 3 Pokoje 10 900,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1981  
784 800,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544330

5 048 m2   300,00 PLN/m2
     
1 514 400,00 PLN szczegóły
Wojciecha Bogusławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544500

63 m2 3 Pokoje 13 095,24 PLN/m2
Piętro 9 z (12)    
825 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544329

50,12 m2 2 Pokoje 10 375,10 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2009  
520 000,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544817

1 200 m2   207,50 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Klimczaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544328

85 m2 3 Pokoje 82,35 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2008  
7 000,00 PLN szczegóły
Książkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544334

60,23 m2 3 Pokoje 16 436,99 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 2018  
990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544324

2 574,33 m2   96,72 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: