Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Piotrkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546803

33,07 m2 2 Pokoje 6 924,71 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1910  
229 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546822

176 m2 3 Pokoje 3 806,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 3 000 m2
670 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546811

45,85 m2 2 Pokoje 6 477,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1920  
297 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Wyspiańskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545560

47,10 m2 2 Pokoje 6 900,21 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1971  
325 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545558

38,50 m2 1 pokoi 6 623,38 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1986  
255 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545561

45,40 m2 2 Pokoje 5 837,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1964  
265 000,00 PLN szczegóły
Oświęcimska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546829

193,59 m2 4 Pokoje 7 748,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 59,45 m2
1 499 999,00 PLN szczegóły
Skalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546816

64,70 m2 3 Pokoje 6 955,18 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 1993  
450 000,00 PLN szczegóły
Żniwna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546831

404 m2 18 pokoi 4 653,47 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 302 m2
1 880 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546835

150 m2 4 Pokoje 3 326,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1968 Działka 1 450 m2
499 000,00 PLN szczegóły
Mała

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546834

190 m2 5 pokoi 4 731,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 661 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546815

50,40 m2 2 Pokoje 8 670,63 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1987  
437 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: