Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Edwarda Raczyńskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964544564

67,70 m2   7 370,75 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
499 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544556

32,99 m2 1 pokoi 23 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
775 265,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544553

38,01 m2 1 pokoi 21 500,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
817 215,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544550

72,23 m2 2 Pokoje 18 200,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 314 586,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546326

285,90 m2 13 pokoi 2 623,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1972 Działka 656 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Nowolipki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544559

39,46 m2 2 Pokoje 19 994,93 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1955  
789 000,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546353

552,65 m2 30 pokoi 3 257,03 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1995 Działka 331 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Do Wiatraka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544536

100,20 m2   8 283,43 PLN/m2
  Rok budowy 2026 Działka 817 m2
830 000,00 PLN szczegóły
Zofii Nałkowskiej

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544535

126,38 m2 4 Pokoje 3 940,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 409 m2
498 000,00 PLN szczegóły
Daliowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544520

800 m2   499,00 PLN/m2
     
399 200,00 PLN szczegóły
Jerzego Holzera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546134

44,50 m2 2 Pokoje 26 966,29 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
1 200 000,00 PLN szczegóły
Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544516

56,80 m2 3 Pokoje 7 552,82 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: