Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Źródlana

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546382

220 m2 5 pokoi 3 860,73 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 377 m2
849 360,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544507

195,15 m2 6 pokoi 7 404,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 1 904 m2
1 445 000,00 PLN szczegóły
Namiarkowa

Dom (Piętro domu) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544510

86,05 m2 3 Pokoje 9 645,55 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 m2
830 000,00 PLN szczegóły
Bartosza Głowackiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544503

266 m2 7 pokoi 7 518,80 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 594 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547283

2 897 m2   75,60 PLN/m2
     
219 000,00 PLN szczegóły
Domaniewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544534

33,67 m2 1 pokoi 20 196,02 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 2023  
680 000,00 PLN szczegóły
Trombity

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544488

13 227 m2   294,85 PLN/m2
     
3 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544529

5 100 m2   132,35 PLN/m2
     
675 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544485

64,42 m2 3 Pokoje 13 179,14 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 1982  
849 000,00 PLN szczegóły
Bitwy pod Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544483

61 m2 3 Pokoje 8 467,21 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1983  
516 500,00 PLN szczegóły
Bitwy pod Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544480

60 m2 3 Pokoje 8 608,33 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1983  
516 500,00 PLN szczegóły
Chłodna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544474

54,61 m2 3 Pokoje 14 924,01 PLN/m2
Piętro 4 z (15) Rok budowy 1970  
815 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: