Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Rzgowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544434

47,50 m2 2 Pokoje 34,74 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
1 650,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544433

63 m2 4 Pokoje 26,67 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
1 680,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544727

3 290 m2   391,14 PLN/m2
     
1 286 850,00 PLN szczegóły
Aleja Wyścigowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544449

51 m2 2 Pokoje 70,59 PLN/m2
Piętro 4 z (14) Rok budowy 2012  
3 600,00 PLN szczegóły

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544429

200 m2 6 pokoi 11 245,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 235 m2
2 249 000,00 PLN szczegóły
Chodecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544505

40 m2 2 Pokoje 70,00 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1971  
2 800,00 PLN szczegóły
Tadeusza Korzona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544420

63 m2 4 Pokoje 24 761,90 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1998  
1 560 000,00 PLN szczegóły
Międzynarodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544690

55 m2 3 Pokoje 14 890,91 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1970  
819 000,00 PLN szczegóły
Wrocławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544440

64,66 m2 3 Pokoje 18 094,65 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
1 170 000,00 PLN szczegóły
im. Generała Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544358

46,54 m2 2 Pokoje 14 503,65 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
675 000,00 PLN szczegóły
Eskimoska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544668

121,83 m2 3 Pokoje 12 722,65 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2007 Działka 250 m2
1 550 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544639

76,40 m2 4 Pokoje 11 767,02 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1920  
899 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: