Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Racula-Zakole

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545774

16 100 m2   155,22 PLN/m2
     
2 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545772

4 500 m2   34,89 PLN/m2
     
157 000,00 PLN szczegóły
Artura Grottgera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545778

41,10 m2 2 Pokoje 7 299,27 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1902  
300 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545781

761,90 m2 42 pokoi 2 362,51 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1925 Działka 1 279 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Mariana Mokwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503179

91,79 m2 5 pokoi 29 404,07 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1903  
2 699 000,00 PLN szczegóły
Kożuchowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545783

415 m2 7 pokoi 3 373,49 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1819 Działka 17 500 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545788

180 m2 6 pokoi 9 944,44 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1987 Działka 999 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544680

102,32 m2 4 Pokoje 126,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2019  
12 900,00 PLN szczegóły
Kolonia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545789

2 115 m2   125,30 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły
Potoki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545797

119 m2 4 Pokoje 25 201,68 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2014  
2 999 000,00 PLN szczegóły
Kolonia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545791

4 470 m2   125,28 PLN/m2
     
560 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545800

1 615 m2   148,61 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: