Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Straszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546210

52,50 m2 3 Pokoje 7 047,62 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
370 000,00 PLN szczegóły
Polna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546209

59 m2 3 Pokoje 10 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1903  
590 000,00 PLN szczegóły
Podleśna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546207

1 350 m2   266,67 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546204

130,37 m2 5 pokoi 7 003,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1908  
913 000,00 PLN szczegóły
Kolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546202

41,41 m2 2 Pokoje 9 659,50 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
400 000,00 PLN szczegóły
Izaaka Newtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546198

43,92 m2 2 Pokoje 12 181,24 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
535 000,00 PLN szczegóły
Północna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546196

32,41 m2 2 Pokoje 4 905,89 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1881  
159 000,00 PLN szczegóły
Ożarowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548974

73,02 m2 4 Pokoje 10 886,06 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2017  
794 900,00 PLN szczegóły
Żółta

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546456

263 m2 4 Pokoje 12 167,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 3 030 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Dzielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546176

51,68 m2 2 Pokoje 25 909,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2018  
1 339 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546169

245,56 m2 6 pokoi 7 533,80 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 645 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły
Wrzeciono

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546164

52 m2 2 Pokoje 73,08 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2003  
3 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: