Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546114

241,20 m2   23 840,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
5 750 208,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546108

95,05 m2   24 900,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1910  
2 366 745,00 PLN szczegóły
Jasna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546215

140,41 m2 4 Pokoje 10 611,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 275 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Mordechaja Anielewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546098

50 m2 2 Pokoje 15 100,00 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1968  
755 000,00 PLN szczegóły
Kolumny

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546095

950 m2   294,74 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Obywatelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546094

32,89 m2 2 Pokoje 11 766,49 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2016  
387 000,00 PLN szczegóły
Mostowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546088

67,43 m2 3 Pokoje 96,40 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546077

53,75 m2 3 Pokoje 12 279,07 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2025  
660 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546093

18 923 m2   5,76 PLN/m2
     
109 000,00 PLN szczegóły
Ułańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546073

69,50 m2 3 Pokoje 41,73 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 900,00 PLN szczegóły
Biskupińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546071

77,20 m2 3 Pokoje 36,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2001  
2 800,00 PLN szczegóły
Williama Szekspira

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546069

50,70 m2 3 Pokoje 16 942,80 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1970  
859 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: