Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

11 Listopada

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964547022

240 m2 5 pokoi 62,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 400 m2
15 000,00 PLN szczegóły
2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546160

59,15 m2 3 Pokoje 12 426,04 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 1984  
735 000,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546149

59,75 m2 3 Pokoje 20 904,00 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2019  
1 249 000,00 PLN szczegóły
Rembielińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551111

35 m2 2 Pokoje 14 257,14 PLN/m2
Piętro 7 z (15) Rok budowy 1980  
499 000,00 PLN szczegóły
Golkowice

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546129

198 m2 5 pokoi 14 393,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 2 200 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły
Gimnazjalna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546125

135 m2 6 pokoi 4 666,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1900 Działka 250 m2
630 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546124

2 500 m2   83,20 PLN/m2
     
208 000,00 PLN szczegóły
Pachnąca

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546166

77 m2 3 Pokoje 51,30 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2003  
3 950,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546120

62,94 m2   23 600,00 PLN/m2
     
1 485 384,00 PLN szczegóły
Kozia

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546118

269,36 m2   23 400,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
6 303 024,00 PLN szczegóły
Kozia

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546117

328,80 m2   24 150,00 PLN/m2
     
7 940 520,00 PLN szczegóły
Franciszka Liszta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547289

56,12 m2 3 Pokoje 12 455,45 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1980  
699 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: