Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Meander

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551561

52,10 m2 2 Pokoje 13 243,76 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1986  
690 000,00 PLN szczegóły
Jerzego Fedkowicza

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552578

4 156 m2   493,26 PLN/m2
     
2 050 000,00 PLN szczegóły
Edwarda Habicha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552549

55,22 m2 3 Pokoje 16 986,60 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2020  
938 000,00 PLN szczegóły
gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552584

43,30 m2 2 Pokoje 13 834,00 PLN/m2
Piętro 6 z (15) Rok budowy 1984  
599 000,00 PLN szczegóły
Floriana Znanieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551463

52 m2 2 Pokoje 11 519,23 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2000  
599 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jagiellończyka

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964552587

1 284 m2   3 426,79 PLN/m2
    Działka 1 284 m2
4 400 000,00 PLN szczegóły
Wiedeńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549618

235 m2 5 pokoi 27 655,32 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 348,20 m2
6 499 000,00 PLN szczegóły
Emiliana Konopczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552556

48 m2 2 Pokoje 22 416,67 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1937  
1 076 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551560

62,05 m2 3 Pokoje 9 170,02 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2019  
569 000,00 PLN szczegóły
Babiego Lata

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513095

321 m2 5 pokoi 15 264,80 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2024 Działka 1 321 m2
4 900 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552415

88,92 m2 3 Pokoje 16 857,85 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2008  
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500872

400,80 m2 8 pokoi 13 193,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 2 000 m2
5 288 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: