Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Pyszniańska

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964546230

150 m2 5 pokoi 46,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1999 Działka 500 m2
6 900,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964461731

28 564 m2   150,00 PLN/m2
     
4 284 600,00 PLN szczegóły
Zielonogórska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964461547

1 333 m2   1 492,87 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły
Młynek

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495239

768 m2   99,87 PLN/m2
     
76 700,00 PLN szczegóły
Bracka

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964495653

63 m2 4 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
6 300,00 PLN szczegóły
Stefana Batorego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964460975

95,10 m2 4 Pokoje 10 042,06 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2006  
955 000,00 PLN szczegóły
Lompy

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495237

950 m2   104,21 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964466464

62,32 m2 3 Pokoje 48,14 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
3 000,00 PLN szczegóły
Podwale

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964459202

3 000 m2   55,00 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Mariana Adamkiewicza

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964458284

1 240 m2 7 pokoi 12 741,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 27 000 m2
15 800 000,00 PLN szczegóły
Tulecka

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964458042

870 m2 10 pokoi 7 816,09 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 9 609 m2
6 800 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964458089

2 247 m2   66,76 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: