Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Ignacego Paderewskiego

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964465988

4 461 m2   50,44 PLN/m2
     
225 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964465987

3 000 m2   216,67 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537834

217 300 m2   151,86 PLN/m2
     
33 000 000,00 PLN szczegóły
Daglezjowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473910

1 309 m2   458,37 PLN/m2
     
600 000,00 PLN szczegóły
Fieldorfa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964464818

160,40 m2   8 541,15 PLN/m2
    Działka 635 m2
1 370 000,00 PLN szczegóły
Poręby

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964464239

1 230 m2   609,76 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły
Belwederska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964465690

460 m2 7 pokoi 18 478,26 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1928 Działka 641 m2
8 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964462682

5 393 m2   309,66 PLN/m2
     
1 670 000,00 PLN szczegóły
Wilanowska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964482688

261 m2 6 pokoi 16 858,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 720 m2
4 400 000,00 PLN szczegóły
Babci i Dziadka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964462543

244 m2 8 pokoi 6 557,38 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 5 490 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
Królewicza Jakuba

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964467878

88,71 m2 3 Pokoje 12 399,95 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1934  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964511231

42 m2 1 pokoi 154,76 PLN/m2
Piętro 1 z (16)    
6 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: