Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Mieczysława Orłowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964494968

116 m2 3 Pokoje 34 396,55 PLN/m2
Piętro 4 z (8) Rok budowy 2015  
3 990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964440625

2 180 m2   440,37 PLN/m2
     
960 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964440474

11 264 m2   95,00 PLN/m2
     
1 070 080,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552571

333 m2 6 pokoi 17 717,72 PLN/m2
  Rok budowy 2012 Działka 1 500 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964438791

327,83 m2 5 pokoi 3 809,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2013 Działka 1 044 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964438340

531,84 m2 11 pokoi 1 118,76 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1880 Działka 12 795 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 3496443776

80 m2 3 Pokoje 32 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2021  
2 560 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 3496443890

10 046 m2   99,44 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jagiellończyka

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 3496443157

3 579 m2   69,85 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Jana Zamoyskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964495199

331,30 m2 10 pokoi 12 828,25 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1997  
4 250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 3496439609

16 968 m2   88,40 PLN/m2
     
1 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964479707

1 712 m2   157,71 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: