Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Adama Branickiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547734

43,40 m2 2 Pokoje 80,65 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
3 500,00 PLN szczegóły
Wiejska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964544003

248,35 m2 11 pokoi 33 823,23 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1946  
8 400 000,00 PLN szczegóły
Wielicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964441533

120 m2 4 Pokoje 125,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2008  
15 000,00 PLN szczegóły
Północna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34963094

340 m2 15 pokoi 7 352,94 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 1 037 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Nad Stawem

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964469349

5 002 m2   129,93 PLN/m2
     
649 900,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964463228

1 509 m2   125,91 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę bliźniaczą) na sprzedaż

Numer oferty : 3395208

1 500 m2   2 333,33 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550793

222,36 m2 6 pokoi 24 284,94 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2016 Działka 421 m2
5 400 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 3394409

10 100 m2   54,46 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły
Świętopełka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550094

350 m2 7 pokoi 15 714,29 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1965 Działka 360 m2
5 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 3392931

1 000 m2   135,00 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Józefa Łukaszewicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 1344586

103 m2 4 Pokoje 39,81 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1908  
4 100,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: