Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Nektarowa

Dom na wynajem

Numer oferty : 34964550016

120 m2   32,92 PLN/m2
    Działka 171 m2
3 950,00 PLN szczegóły
Franciszka Ratajczaka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964550647

63 m2   109,52 PLN/m2
     
6 900,00 PLN szczegóły
Augustyna Kordeckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550614

62,48 m2 3 Pokoje 51,22 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
3 200,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533374

7 100 m2   74,65 PLN/m2
     
530 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964542849

490 m2 16 pokoi 7 140,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 1 300 m2
3 499 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549986

166,40 m2 4 Pokoje 19 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (13) Rok budowy 2000  
3 161 600,00 PLN szczegóły
Czysta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548517

56,92 m2 3 Pokoje 5 780,04 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
329 000,00 PLN szczegóły
Czapla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549560

62,20 m2 3 Pokoje 13 665,59 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
850 000,00 PLN szczegóły
Oliwska

Dom (Szeregowy) na wynajem

Numer oferty : 34964551032

183,72 m2 6 pokoi 48,99 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2016 Działka 124 m2
9 000,00 PLN szczegóły
Żuromińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550762

40 m2 2 Pokoje 12 225,00 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1972  
489 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551051

98 m2 4 Pokoje 25 510,20 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1910  
2 500 000,00 PLN szczegóły
Ogórkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550196

201 m2 4 Pokoje 2 985,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1948 Działka 943 m2
600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: