Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Podleśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521751

550 m2 10 pokoi 7 818,18 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 6 000 m2
4 300 000,00 PLN szczegóły
Puławska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964521750

1 613 m2   8 865,47 PLN/m2
     
14 300 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524654

1 251 m2   95,41 PLN/m2
     
119 360,00 PLN szczegóły
Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521709

46,24 m2 3 Pokoje 9 710,21 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1973  
449 000,00 PLN szczegóły
Zakrzowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537773

114,30 m2 4 Pokoje 20 446,19 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2023  
2 337 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521684

1 084 m2   50,00 PLN/m2
     
54 200,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543353

321 m2 6 pokoi 19 626,17 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2023 Działka 1 500 m2
6 300 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964521615

120 m2 4 Pokoje 3 875,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 900 m2
465 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964524007

29,15 m2 1 pokoi 26 380,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2025  
769 000,00 PLN szczegóły
Kwarty

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521622

270 m2 6 pokoi 12 218,52 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 100 m2
3 299 000,00 PLN szczegóły
Wieczysta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521590

58 m2 4 Pokoje 11 896,53 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1978  
689 999,00 PLN szczegóły
Wyzwolenia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521553

139,32 m2 4 Pokoje 3 079,24 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1926  
429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: