Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552615

1 571 m2   120,94 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533630

1 410 m2   425,53 PLN/m2
     
600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532194

71 352 m2   9,11 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły
Rubież

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521300

711 m2   675,00 PLN/m2
     
479 925,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521293

897 m2   125,00 PLN/m2
     
112 125,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521292

898 m2   125,00 PLN/m2
     
112 250,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521291

901 m2   125,00 PLN/m2
     
112 625,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521290

780 m2   125,00 PLN/m2
     
97 500,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521289

780 m2   125,00 PLN/m2
     
97 500,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521288

779 m2   125,00 PLN/m2
     
97 375,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521281

6 231 m2   64,03 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Prosta

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524728

230,13 m2 5 pokoi 2 891,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 258 m2
665 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: