Głowno, Władysława Sikorskiego
1 970 000,00 PLN
Dom na sprzedaż , 373 m2
5 281,50 PLN /m2
Powierzchnia
373 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2006

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964547233
Powierzchnia: 373 m2
Powierzchnia działki: 588 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 2
Rok budowy: 2006
Cena za m2: 5 281,50 PLN
Cena: 1 970 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany budynek o łącznej powierzchni 373 m², łączący komfortową część mieszkalną z niezależną przestrzenią pod działalność gospodarczą. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania i prowadzenia biznesu w jednym miejscu, jak i jako inwestycja pod działalność usługową, produkcyjną lub biurową.

Dodatkowym atutem oferty jest możliwość zakupu prosperującego biznesu – działającej szwalni, która obecnie funkcjonuje w części usługowo-produkcyjnej budynku. To rozwiązanie dla osób, które nie tylko szukają nieruchomości, ale również gotowego zaplecza do kontynuowania działalności lub rozwinięcia własnego biznesu.

Część mieszkalna – 149 m²
Dom zajmuje 1. i 2. piętro i został zaprojektowany z myślą o wygodzie oraz spójnej estetyce.

Na niższym poziomie znajduje się:
  • przestronna kuchnia połączona z jadalnią,
  • duży, otwarty salon z kominkiem,
  • łazienka z WC i prysznicem,
  • praktyczna spiżarnia.
Całe piętro wyposażone jest w ogrzewanie podłogowe. Wnętrza są spójne kolorystycznie, starannie wykończone materiałami wysokiej jakości, tworzącymi ciepłą i przyjazną atmosferę.

Na wyższy poziom prowadzą solidne, drewniane schody. Znajdują się tam:
  • trzy oddzielne sypialnie,
  • łazienka z wanną,
  • garderoba.
Na podłogach położono parkiety, a całość jest bardzo dobrze utrzymana. Dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych – gotowy do zamieszkania od zaraz.

Część usługowo-produkcyjna – 192 m²