Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Sadowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521072

8 000 m2   71,25 PLN/m2
     
570 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521070

100 m2 5 pokoi 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 30 Działka 8 000 m2
570 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552391

1 529 m2   84,37 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521065

2 546 m2   2 081,70 PLN/m2
     
5 300 000,00 PLN szczegóły
Raszkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521053

68 m2 3 Pokoje 10 514,71 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1990  
715 000,00 PLN szczegóły
Gołaszyńska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521041

3 013 m2   496,18 PLN/m2
     
1 495 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Akademickie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964521038

78,86 m2 3 Pokoje 48,19 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2015  
3 800,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521024

3 094 m2   84,03 PLN/m2
     
260 000,00 PLN szczegóły
Żorska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520988

5 200 m2   76,92 PLN/m2
     
399 999,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520957

4 800 m2   35,21 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520956

9 869 m2   15,19 PLN/m2
     
149 900,00 PLN szczegóły
Krzywe Koło

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520918

46,83 m2 2 Pokoje 26 692,29 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1952  
1 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: