Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964523146

272,60 m2 6 pokoi 2 751,28 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 615 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Orzeszkowej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522962

116 m2 2 Pokoje 5 172,41 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 363 m2
600 000,00 PLN szczegóły
Nowa Wieś

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522943

120 m2 4 Pokoje 3 658,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1972 Działka 6 142 m2
439 000,00 PLN szczegóły
Jurija Gagarina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964522914

48,05 m2 3 Pokoje 6 659,73 PLN/m2
Piętro 7 z (10)    
320 000,00 PLN szczegóły
Jedności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964522912

60,90 m2 3 Pokoje 5 829,23 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
355 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522861

300 m2 6 pokoi 5 633,33 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 836 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522753

300 m2 5 pokoi 6 500,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 890 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Fortepianowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522629

180 m2 5 pokoi 13 833,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2022 Działka 200 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Nowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522526

338,88 m2 5 pokoi 8 994,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 1 181 m2
3 048 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522522

960 m2   104,17 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964522679

200 m2 6 pokoi 74,50 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
14 900,00 PLN szczegóły
Główna

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522469

778 m2 30 pokoi 5 141,39 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1932 Działka 656 m2
3 999 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: