Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Czynu Społecznego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550194

45,65 m2 2 Pokoje 15 969,33 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2022  
729 000,00 PLN szczegóły
Wiśniowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545793

460 m2 4 Pokoje 11 630,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 2 720 m2
5 350 000,00 PLN szczegóły
Mangalia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550554

60 m2 3 Pokoje 91,67 PLN/m2
Piętro 5 z (7)    
5 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550934

57,18 m2 2 Pokoje 11 699,90 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
669 000,00 PLN szczegóły
Mangalia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550572

44 m2 2 Pokoje 113,64 PLN/m2
Piętro 6 z (7)    
5 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550668

47,50 m2 3 Pokoje 9 600,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
456 000,00 PLN szczegóły
Juliana Bartoszewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512609

83 m2 2 Pokoje 27 096,39 PLN/m2
Piętro 4 z (0) Rok budowy 1936  
2 249 000,00 PLN szczegóły
Berezyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550923

167,22 m2 5 pokoi 19 555,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1937  
3 270 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551017

45,98 m2 3 Pokoje 8 590,69 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1974  
395 000,00 PLN szczegóły
Aleja Obrońców Grodna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549639

105 m2 4 Pokoje 47,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2008  
5 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551018

1 251 m2   127,10 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Wiedeńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549919

134,65 m2 5 pokoi 20 423,32 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
2 750 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: