Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Niska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964523727

47,28 m2 2 Pokoje 17 978,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
850 000,00 PLN szczegóły
Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964523725

67,54 m2 3 Pokoje 88,84 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
6 000,00 PLN szczegóły
Giordana Bruna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964523664

57,50 m2 3 Pokoje 14 608,70 PLN/m2
Piętro 0 z (8) Rok budowy 1972  
840 000,00 PLN szczegóły
Jana Ostroroga

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523648

531 m2 11 pokoi 13 371,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1933 Działka 1 034 m2
7 100 000,00 PLN szczegóły
Wiechy

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523639

255 m2 4 Pokoje 20 392,16 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 720 m2
5 200 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964523620

12,66 m2   124,72 PLN/m2
     
1 579,00 PLN szczegóły
Macieja Rataja

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523609

216 m2 8 pokoi 8 097,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 000 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523582

52 600 m2   180,59 PLN/m2
     
9 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523312

10 700 m2   20,56 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Magnacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964523241

53,80 m2 3 Pokoje 13 364,31 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
719 000,00 PLN szczegóły
Kwiatu Jabłoni

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964523225

167,45 m2 4 Pokoje 10 450,88 PLN/m2
  Rok budowy 2023 Działka 804 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
Warzywna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523216

2 903 m2   86,12 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: