Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964524653

42,70 m2 2 Pokoje 5 980,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
255 360,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964524510

114,43 m2 4 Pokoje 26 173,21 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Mieczysława Niedziałkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964524427

108,50 m2 4 Pokoje 7 824,88 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1900  
849 000,00 PLN szczegóły
Średzka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524360

2 983 m2   279,92 PLN/m2
     
835 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524185

16 000 m2   90,63 PLN/m2
     
1 450 000,00 PLN szczegóły
Rewolucji 1905 r.

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531100

96 m2 2 Pokoje 6 760,42 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
649 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524617

104 m2 5 pokoi 14 413,46 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 304 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Romanówka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531463

45 m2 2 Pokoje 8 866,67 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1989  
399 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964523881

31,72 m2   124,72 PLN/m2
     
3 956,00 PLN szczegóły
Młyńska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964523880

92,33 m2   124,70 PLN/m2
     
11 514,00 PLN szczegóły
Myślenicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523995

2 091 m2   621,23 PLN/m2
     
1 299 000,00 PLN szczegóły
Młodzieńcza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964523764

40 m2 1 pokoi 77,50 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1989  
3 100,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: