Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Opaczewska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964549724

56,30 m2   17 761,99 PLN/m2
     
1 000 000,00 PLN szczegóły
Piastowska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550821

92,37 m2 3 Pokoje 9 613,51 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 151 m2
888 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550805

120 m2 4 Pokoje 4 125,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1930 Działka 1 700 m2
495 000,00 PLN szczegóły
Andrzeja Kmicica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550820

61,83 m2 3 Pokoje 9 170,31 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1991  
567 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550806

160 m2 4 Pokoje 3 125,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1930 Działka 1 700 m2
500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550824

1 804 m2   52,66 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550812

62,30 m2 2 Pokoje 13 643,66 PLN/m2
Piętro 15 z (15) Rok budowy 1975  
850 000,00 PLN szczegóły
Działkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545716

151,20 m2 5 pokoi 9 583,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 395 m2
1 449 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550803

88,42 m2 4 Pokoje 10 998,64 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
972 500,00 PLN szczegóły
Czernichowska

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550829

550 m2 8 pokoi 4 909,09 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2014  
2 700 000,00 PLN szczegóły
Srebrna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550819

66,70 m2 2 Pokoje 9 070,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2009  
605 000,00 PLN szczegóły
Stefana kard. Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550249

42 m2 1 pokoi 7 119,05 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: