Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Żwirowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964528613

12 763 m2   115,02 PLN/m2
     
1 468 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964528599

4 918 m2   100,00 PLN/m2
     
491 800,00 PLN szczegóły
Maków Polnych

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531024

1 367 m2   146,31 PLN/m2
     
199 999,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533671

4 918 m2   100,00 PLN/m2
     
491 800,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964528131

287 m2 8 pokoi 8 675,96 PLN/m2
  Rok budowy 2008 Działka 1 270 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964528094

10 600 m2   99,06 PLN/m2
     
1 050 000,00 PLN szczegóły
Aleja Pokoju

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964531014

235 m2   40,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1990  
9 400,00 PLN szczegóły
Wspólna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531040

42,04 m2 2 Pokoje 15 937,20 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2011  
670 000,00 PLN szczegóły
Konwaliowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964527250

234 m2 5 pokoi 3 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1993 Działka 508 m2
780 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964526250

189 m2 6 pokoi 43,92 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2009  
8 300,00 PLN szczegóły
Warszawska

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964526213

780 m2 10 pokoi 4 987,18 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1920 Działka 1 386 m2
3 890 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539020

54,31 m2 2 Pokoje 24 855,46 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2022  
1 349 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: