Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Aluzyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531643

57,40 m2 3 Pokoje 11 324,04 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2002  
650 000,00 PLN szczegóły
Tomcia Palucha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543212

60 m2 3 Pokoje 15 983,33 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2001  
959 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964531283

566 m2 10 pokoi 6 166,08 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2022 Działka 2 594 m2
3 490 000,00 PLN szczegóły
Nalewki

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964531264

31,76 m2 1 pokoi 88,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1959  
2 800,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Bema

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531193

300 m2 10 pokoi 5 166,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1974 Działka 604 m2
1 550 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531165

300 m2   8 217,00 PLN/m2
  Rok budowy 2018 Działka 1 000 m2
2 465 100,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964531151

118 m2 4 Pokoje 9 322,03 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 000 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Główna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531155

112 m2 4 Pokoje 7 580,36 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
849 000,00 PLN szczegóły
Twarda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531147

53,24 m2 2 Pokoje 49 276,86 PLN/m2
Piętro 18 z (44) Rok budowy 2014  
2 623 500,00 PLN szczegóły
Poprzeczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964531143

140 m2   4 785,71 PLN/m2
    Działka 600 m2
670 000,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964534280

1 350 m2   2 711,11 PLN/m2
  Rok budowy 2021 Działka 1 630 m2
3 660 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531288

551,91 m2 9 pokoi 5 435,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 1 547 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: