Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Ludwika Kondratowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531610

84 m2 4 Pokoje 11 869,05 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 1981  
997 000,00 PLN szczegóły
Malborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531440

160,50 m2 4 Pokoje 16 691,59 PLN/m2
Piętro 14 z (14) Rok budowy 2001  
2 679 000,00 PLN szczegóły
Konstruktorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531435

86,12 m2 4 Pokoje 26 590,80 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2023  
2 290 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549579

6 695 m2   140,40 PLN/m2
     
940 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Dąbrowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531398

10 502 m2   57,04 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531393

1 112 m2   139,39 PLN/m2
     
155 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531368

126,30 m2 6 pokoi 8 709,42 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1999 Działka 900 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531356

1 319 m2   189,54 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Żaglowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964533821

147,20 m2 4 Pokoje 27 853,26 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2006  
4 100 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531326

203 m2 4 Pokoje 10 837,44 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1928  
2 200 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534268

180,24 m2 5 pokoi 7 212,61 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 1 014 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Boczna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964531333

39 m2 3 Pokoje 32 051,28 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1949  
1 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: