Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550669

37,80 m2 2 Pokoje 15 872,99 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1962  
599 999,00 PLN szczegóły
Meteorytowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548287

355 m2 6 pokoi 7 042,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 1 066 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Międzyborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550670

41,85 m2 2 Pokoje 17 419,35 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1939  
729 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550221

106,60 m2 4 Pokoje 2 335,83 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1900  
249 000,00 PLN szczegóły
Anny Szwed-Śniadowskiej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550683

34 m2 2 Pokoje 73,53 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2022  
2 500,00 PLN szczegóły
Tadeusza Boya-Żeleńskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550672

300 m2 6 pokoi 13 300,00 PLN/m2
  Rok budowy 2019 Działka 1 290 m2
3 990 000,00 PLN szczegóły
Toruńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545712

54 m2 3 Pokoje 11 462,96 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
619 000,00 PLN szczegóły
Makowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549970

54,40 m2 3 Pokoje 12 683,82 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 1960  
690 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549483

85 m2 3 Pokoje 9 647,06 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1930  
820 000,00 PLN szczegóły
Agatowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550678

50,43 m2 3 Pokoje 63,45 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2021  
3 200,00 PLN szczegóły
Podskarbińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550693

40,51 m2 2 Pokoje 18 736,11 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2023  
759 000,00 PLN szczegóły
Pielgrzymów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547662

108,52 m2 5 pokoi 54,37 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2004  
5 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: