Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Spółdzielcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531969

63,50 m2 2 Pokoje 7 858,27 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1980  
499 000,00 PLN szczegóły
Zaułek

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531952

11 055 m2   226,14 PLN/m2
     
2 500 000,00 PLN szczegóły
Józefa Wybickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532513

56,50 m2 3 Pokoje 10 424,78 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1910  
589 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532000

2 000 m2   145,00 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531934

142 m2 4 Pokoje 15 492,96 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 960 m2
2 200 000,00 PLN szczegóły
Garnizonowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544546

300 m2 4 Pokoje 17 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 1 250 m2
5 300 000,00 PLN szczegóły
Braci Mieroszewskich

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964531987

2 700 m2   6 962,96 PLN/m2
    Działka 10 000 m2
18 800 000,00 PLN szczegóły
Wiosenna

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531977

97,54 m2 4 Pokoje 9 226,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 200 m2
899 999,00 PLN szczegóły
Chwaliszewo

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531907

34,17 m2 1 pokoi 16 944,69 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2015  
579 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532142

100 m2 3 Pokoje 3 900,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 230 m2
390 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531866

75 200 m2   36,97 PLN/m2
     
2 780 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Złotego Wieku

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531859

48 m2 3 Pokoje 13 645,83 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
655 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: