Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532188

36,82 m2 2 Pokoje 11 379,68 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2008  
419 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532181

28,50 m2 1 pokoi 24 385,96 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
695 000,00 PLN szczegóły
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532207

151 m2 3 Pokoje 11 920,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1976 Działka 1 236 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielcza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532154

163 m2 4 Pokoje 3 190,18 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1985 Działka 384 m2
520 000,00 PLN szczegóły
Bydgoska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532127

6 430 m2   80,87 PLN/m2
     
520 000,00 PLN szczegóły
Wroniecka

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964532078

2 100 m2   16 666,67 PLN/m2
     
35 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532071

270 m2 5 pokoi 3 222,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 2 800 m2
870 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532058

5 400 m2   72,22 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Huculska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532150

180 m2 5 pokoi 39 166,67 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2017  
7 050 000,00 PLN szczegóły
Do Studzienki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531966

63,80 m2 3 Pokoje 15 047,02 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1993  
960 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531955

4 645 m2   200,00 PLN/m2
     
929 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531954

3 900 m2   75,00 PLN/m2
     
292 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: