Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Duża Góra

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550516

52,50 m2 2 Pokoje 13 314,00 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1981  
699 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550527

545 m2 43 pokoi 1 743,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1910 Działka 688 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550515

127,76 m2 5 pokoi 62,62 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2000  
8 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550418

2 818 m2   294,18 PLN/m2
     
829 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550544

6 400 m2   67,03 PLN/m2
     
429 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550419

50 m2 2 Pokoje 16 580,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 2 818 m2
829 000,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Zajączka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550302

37 m2 2 Pokoje 15 946,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
590 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550550

59,70 m2 3 Pokoje 45,23 PLN/m2
Piętro 13 z (13)    
2 700,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544285

52,65 m2 2 Pokoje 28 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2020  
1 474 200,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550561

155 m2 5 pokoi 10 645,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 333 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły

Dom (Gospodarstwo) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538130

120 m2 3 Pokoje 4 750,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1940 Działka 6 338 m2
570 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537640

1 299 m2   250,00 PLN/m2
     
324 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: