Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532843

25,19 m2 1 pokoi 22 032,55 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2027  
555 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532512

170 m2   2 647,06 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 1 498 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964532500

96,85 m2 4 Pokoje 71,24 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
6 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532575

1 900 m2   255,26 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Świętojańska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533963

5 354 m2   186,66 PLN/m2
     
999 360,00 PLN szczegóły
Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532435

54,72 m2 2 Pokoje 19 919,59 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2016  
1 090 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533276

3 768 m2   42,20 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
700-lecia Miasta

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964532420

104 m2   1 250,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
130 000,00 PLN szczegóły
Głogowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535887

31,08 m2 1 pokoi 12 065,64 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
375 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532376

15 726 m2   225,74 PLN/m2
     
3 550 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532982

200 m2 6 pokoi 11 245,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2018 Działka 235 m2
2 249 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Lea

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964532338

250 m2   15 600,00 PLN/m2
Piętro 0 z (6)    
3 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: