Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536108

1 326 m2   250,00 PLN/m2
     
331 500,00 PLN szczegóły
Gwiazdy Polarnej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549871

70,49 m2 3 Pokoje 10 214,21 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
720 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536116

1 312 m2   250,00 PLN/m2
     
328 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548260

74,30 m2 4 Pokoje 15 989,23 PLN/m2
Piętro 3 z (20) Rok budowy 1983  
1 188 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549573

54 m2 2 Pokoje 4 444,44 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1910  
240 000,00 PLN szczegóły
Bukowińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550000

65,74 m2 3 Pokoje 18 177,67 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 2007  
1 195 000,00 PLN szczegóły
Augustyna Szamarzewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542081

54,99 m2 3 Pokoje 11 074,74 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1902  
609 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550214

53,20 m2 3 Pokoje 8 070,68 PLN/m2
Piętro 9 z (11)    
429 360,00 PLN szczegóły
Parterowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550253

383,40 m2 12 pokoi 3 910,69 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2007 Działka 1 500 m2
1 499 360,00 PLN szczegóły
gen. Lucjana Żeligowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550218

66,52 m2 3 Pokoje 10 498,50 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2016  
698 360,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964474598

52,60 m2 3 Pokoje 6 831,94 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1989  
359 360,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544741

1 110,24 m2 16 pokoi 5 243,01 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1875 Działka 43 607 m2
5 821 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: