Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Wawelska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964534849

897 m2   15,01 PLN/m2
     
13 461,00 PLN szczegóły
Matki Teresy z Kalkuty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534846

67,50 m2 2 Pokoje 9 407,41 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1920  
635 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534829

300 m2 5 pokoi 3 660,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 69 800 m2
1 098 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534828

94 720 m2   29,56 PLN/m2
     
2 799 923,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534826

105 m2 5 pokoi 6 380,95 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 617 m2
670 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534824

160 m2 5 pokoi 3 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1971 Działka 2 077 m2
560 000,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534822

331,94 m2 6 pokoi 5 995,06 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 22 100 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964534791

98 m2   83,67 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 1931  
8 200,00 PLN szczegóły
Pod Brzozami

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534758

110 m2 4 Pokoje 15 454,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 150 m2
1 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536115

9 278 m2   250,00 PLN/m2
     
2 319 500,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534722

153 m2 4 Pokoje 15 483,66 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
2 369 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964534719

342 m2   3 798,25 PLN/m2
    Działka 532 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: