Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Szwedzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535305

41,52 m2 2 Pokoje 19 243,74 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2020  
799 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964535277

85 m2 4 Pokoje 62,35 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2024  
5 300,00 PLN szczegóły
Ludwika Solskiego

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535238

10 005 m2   177,01 PLN/m2
     
1 771 000,00 PLN szczegóły
Jana Maklakiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535217

39,40 m2 2 Pokoje 15 989,85 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1972  
630 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535283

72 m2 3 Pokoje 19 990,00 PLN/m2
Piętro 6 z (15) Rok budowy 2001  
1 439 280,00 PLN szczegóły
Pancerna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535590

147,50 m2 5 pokoi 8 942,37 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2014  
1 319 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535154

996 m2   381,53 PLN/m2
     
380 000,00 PLN szczegóły
Lubliniecka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535132

4 320 m2   393,52 PLN/m2
     
1 700 000,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : 34964535191

2 315 m2   15,51 PLN/m2
  Rok budowy 2008 Działka 35 275 m2
35 900,00 PLN szczegóły

Magazyn na wynajem

Numer oferty : 34964535189

1 070 m2   15,50 PLN/m2
  Rok budowy 2005 Działka 35 275 m2
16 585,00 PLN szczegóły
Jana Sebastiana Bacha

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964535096

95,20 m2 3 Pokoje 9 432,77 PLN/m2
Piętro 0 z (12) Rok budowy 1975  
898 000,00 PLN szczegóły
Walentego Jastrzębskiego

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535054

1 166 m2   198,97 PLN/m2
     
232 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: