Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Konstantego Prusa

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964535035

300 m2 6 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2007  
15 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536103

1 327 m2   253,20 PLN/m2
     
336 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536107

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536116

1 312 m2   250,00 PLN/m2
     
328 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536106

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536105

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536108

1 326 m2   250,00 PLN/m2
     
331 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536109

1 344 m2   250,00 PLN/m2
     
336 000,00 PLN szczegóły
Naramowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534985

68,90 m2 3 Pokoje 10 232,22 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2007  
705 000,00 PLN szczegóły
Śniadeckich

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534951

250 m2 6 pokoi 7 960,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 1 929 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Żeglarska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534930

125,23 m2 4 Pokoje 11 969,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 263,50 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534918

1 700 m2 4 Pokoje 1 588,24 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 170 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: