Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535475

1 500 m2   38,00 PLN/m2
     
57 000,00 PLN szczegóły
Wczasowa

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964535469

160 m2 17 pokoi 6 812,50 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2018 Działka 352 m2
1 090 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535467

17 426 m2   33,03 PLN/m2
     
575 500,00 PLN szczegóły
rtm. Witolda Pileckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535437

54,60 m2 2 Pokoje 13 992,67 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2002  
764 000,00 PLN szczegóły
Dolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535422

2 450 m2   122,04 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964535418

3 000 m2   1 833,33 PLN/m2
    Działka 31 100 m2
5 500 000,00 PLN szczegóły
Szafirowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535381

62 m2 2 Pokoje 11 048,39 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
685 000,00 PLN szczegóły
Rybaki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535461

210 m2 4 Pokoje 19 690,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 2 140 m2
4 134 900,00 PLN szczegóły
Śniadeckich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535884

126 m2 5 pokoi 11 071,43 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 395 000,00 PLN szczegóły
Stare Żegrze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535352

66,40 m2 3 Pokoje 9 864,46 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1975  
655 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535349

1 136 m2   396,13 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536104

1 500 m2   250,00 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: