Bratkowice,
449 000,00 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 3 000 m2
149,67 PLN /m2
Powierzchnia
3 000 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 34964552496
Powierzchnia: 3 000 m2
Cena za m2: 149,67 PLN
Cena: 449 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni około 3000 m², położona w miejscowości Bratkowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa.

Podstawowa oferta obejmuje działki:
  • nr 4602
  • nr 4603

Parametry sprzedawanej części:
  • powierzchnia: około 3000 m²
  • szerokość: około 11 m
  • długość: około 290 m

Teren o wydłużonym kształcie, z potencjałem inwestycyjnym – szczególnie w połączeniu z dodatkowymi działkami.
Możliwość rozszerzenia inwestycjiIstnieje możliwość dokupienia dodatkowych działek:
  • działka nr 4606 o powierzchni około 4300 m²
  • działka nr 4601 o powierzchni około 2300 m²
Łączna powierzchnia wszystkich czterech działek wynosi około 9600 m².
Parametry całości:
  • szerokość: około 31 m
  • długość: około 300 m

Zakup całego kompleksu tworzy bardzo atrakcyjny teren pod inwestycję deweloperską.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dostępem do głównych ciągów komunikacyjnych:
  • blisko drogi ekspresowej S19
  • blisko autostrady A4
  • szybki dojazd do Rzeszowa
  • dogodny dojazd do lotniska Rzeszów–Jasionka

W pobliżu znajdują się kluczowe inwestycje regionu:
  • Specjalna Strefa Ekonomiczna w Jasionce
  • budowany szpital onkologiczny

Lokalizacja zapewnia bardzo duży potencjał wzrostu wartości nieruchomości oraz wysokie zainteresowanie przyszłą zabudową.

Potencjał inwestycyjnyNieruchomość idealna pod:
  • zabudowę jednorodzinną
  • inwestycję deweloperską (bliźniaki, szeregowce)