Znaleziono 5183 ofert

Sortuj

Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536106

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536105

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536108

1 326 m2   250,00 PLN/m2
     
331 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536109

1 344 m2   250,00 PLN/m2
     
336 000,00 PLN szczegóły
Naramowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534985

68,90 m2 3 Pokoje 10 232,22 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2007  
705 000,00 PLN szczegóły
Śniadeckich

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534951

250 m2 6 pokoi 7 960,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 1 929 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Żeglarska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534930

125,23 m2 4 Pokoje 11 969,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 263,50 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534918

1 700 m2 4 Pokoje 1 588,24 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 170 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535523

18 574 m2   210,00 PLN/m2
     
3 900 540,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534900

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły
Żegańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534896

78,58 m2 5 pokoi 13 998,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1  
1 099 999,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535522

40 100 m2   130,00 PLN/m2
     
5 213 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: