Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Ludwika Waryńskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964550205

102 m2   67,65 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2025  
6 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549120

2 350 m2   148,51 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548955

1 400 m2   180,00 PLN/m2
     
252 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549420

2 764 m2   144,36 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536103

1 327 m2   253,20 PLN/m2
     
336 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jerzego Waszyngtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550191

34,71 m2 1 pokoi 19 158,74 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1935  
665 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536104

1 500 m2   250,00 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły
Dzielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550193

47,15 m2 3 Pokoje 23 329,80 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1953  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536105

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Solec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550195

47 m2 3 Pokoje 24 468,09 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1970  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536106

1 327 m2   250,00 PLN/m2
     
331 750,00 PLN szczegóły
Pustelnicka

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964550168

600 m2   4 166,67 PLN/m2
  Rok budowy 2004 Działka 600 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: