Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539534

71 m2 4 Pokoje 14 070,42 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2023  
999 000,00 PLN szczegóły
Sadowa

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964535614

350 m2 8 pokoi 71,43 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2022 Działka 1 442 m2
25 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541925

190 m2 5 pokoi 5 258,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 37 455 m2
999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535602

11 968 m2   167,03 PLN/m2
     
1 999 000,00 PLN szczegóły
Ojca Beyzyma

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550807

130 m2 6 pokoi 15 153,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1934 Działka 507 m2
1 970 000,00 PLN szczegóły
Spadochroniarzy Polskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535598

25 m2 1 pokoi 23 960,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2022  
599 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535572

83,58 m2 2 Pokoje 5 372,10 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 6 850 m2
449 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535565

1 518 m2   158,10 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły
Rybaki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535549

120 m2 4 Pokoje 9 999,92 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1994  
1 199 990,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535520

175,80 m2 5 pokoi 3 384,53 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 772 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543214

652 m2 8 pokoi 11 503,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 4 972 m2
7 500 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535477

61,44 m2 3 Pokoje 7 649,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1960  
470 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: