Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Stanisława Małachowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548522

35,71 m2 2 Pokoje 12 321,48 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1998  
440 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548572

250 m2 7 pokoi 3 944,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1976 Działka 657 m2
986 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547979

137 m2 4 Pokoje 14 598,54 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1909  
2 000 000,00 PLN szczegóły
Trzmiela

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964548787

287 m2 7 pokoi 26,13 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1994 Działka 457 m2
7 500,00 PLN szczegóły
Pszeniczna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547181

1 355 m2   228,04 PLN/m2
     
309 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547369

132,50 m2 6 pokoi 4 452,83 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1974 Działka 3 299 m2
590 000,00 PLN szczegóły
Talarowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549662

34,93 m2 2 Pokoje 105,93 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
3 700,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549977

125 m2 5 pokoi 10 400,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 1 093 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549992

650 m2   1 215,38 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 2 225 m2
789 997,00 PLN szczegóły
Jaskółki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549979

246 m2 6 pokoi 4 060,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 2 566 m2
999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548854

1 305 m2   352,01 PLN/m2
     
459 375,00 PLN szczegóły
Kazimierza Pułaskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542382

420 m2 6 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 590 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: