Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538566

144 m2 4 Pokoje 20 799,00 PLN/m2
Piętro 17 z (23) Rok budowy 2007  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Obrzeżna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541685

71,74 m2 3 Pokoje 18 469,47 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2011  
1 325 000,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505701

43,12 m2 2 Pokoje 23 167,90 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2017  
999 000,00 PLN szczegóły
Kościelna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520033

43,44 m2 2 Pokoje 21 869,24 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
950 000,00 PLN szczegóły
Jordanowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547171

226,47 m2 6 pokoi 7 895,09 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 321 m2
1 788 000,00 PLN szczegóły
Bułgarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549834

64,35 m2 3 Pokoje 13 348,87 PLN/m2
Piętro 2 z (13) Rok budowy 2024  
859 000,00 PLN szczegóły
Jasielska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549835

49 m2 3 Pokoje 13 469,39 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
660 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548979

40,80 m2 2 Pokoje 15 196,08 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 1963  
620 000,00 PLN szczegóły
Niecała

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549847

85 m2 3 Pokoje 74,12 PLN/m2
Piętro 1 z (7)    
6 300,00 PLN szczegóły
3 Maja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547682

2 300 m2   121,74 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Anielin

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548518

84,78 m2 3 Pokoje 14 036,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2010  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Zwycięstwa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964540875

844 m2   6 611,37 PLN/m2
  Rok budowy 1900 Działka 315 m2
5 580 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: