Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Hawajska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537557

60,40 m2 3 Pokoje 14 884,11 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 1979  
899 000,00 PLN szczegóły
Liwiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544311

101,24 m2 3 Pokoje 15 310,15 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2007  
1 550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537554

9 100 m2   60,33 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537553

90 m2 4 Pokoje 9 766,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1993 Działka 334 m2
879 000,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540290

78,68 m2 4 Pokoje 21 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2017  
1 691 620,00 PLN szczegóły
Obrzeżna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537519

53,54 m2 2 Pokoje 21 012,33 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2015  
1 125 000,00 PLN szczegóły
Józefa Skalskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537500

54,13 m2 3 Pokoje 4 969,52 PLN/m2
Piętro 10 z (10)    
269 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537495

320,83 m2 5 pokoi 4 983,95 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 1 059 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły
Barkowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537493

178 m2 4 Pokoje 6 685,39 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1974 Działka 969 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537745

97,20 m2 3 Pokoje 26 234,57 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 2004  
2 550 000,00 PLN szczegóły
Janusza Korczaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964537482

44 m2 2 Pokoje 65,91 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1963  
2 900,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547937

318 m2 6 pokoi 8 490,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 214 Działka 310 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: